Detaily prostoru

520 m2
Celková plocha prostoru rozdělená mezi první a druhé patro.
200 lidí
Maximální množství hostů dle bezpečnostních regulí.
50 metrů
Vzdálenost na metro linky A i B.

Horní patro

Celková rozloha horního patra je 200 m² a díky vykrojené ploše je zde krásně vidět do spodní části. V prostoru je dostupný malý skládek a toalety pro hendikepované.  Obě patra jsou propojené výtahem i schodištěm.

Spodní patro

Ve spodním patře je dominantou okno s výhledem na Václavské náměstí, které lze vytáhnout nahoru a vytvořit otevřenou terasu. Dále jsou zde 2 balkony možné využít pro kouření. Zároveň je ve spodní části i velký bar, který lze využít pro catering.

Technické zajištění

V rámci našeho prostoru máme v dlouhodobém pronájmu AV techniku a veškeré základní příslušenství. Dále základní světla, stageová světla a světelný park pro vysvícení prostoru do barev vaší značky. Kompletní nabídku našeho hardwaru rádi zašleme společně s nabídkou. Zároveň je samozřejmě možné kompletně využít techniku od jiného dodavatele, nicméně je nutné uhradit poplatek za  deinstalaci naší techniky. 

Mobiliář

V prostoru je dostupné základní sezení v počtu několika stolů, židlí a barových stoliček. V případě potřeby není problém vše zajistit z naší strany. Stejně tak můžete dodat svůj vlastní mobiliář, případně jej kombinovat s naším.
Václavák 22 logo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram