Doprovodné aktivity

Prostor je sídlem VR Play Parku, takže Vám rádi nabídneme různé VR aktivity za bezkonkurenční cenu.

Catering

V našem prostoru nabízíme služby dvou cateringových společností. Vlastní společnost lze využít po domluvě.

Program

K pronájmu rádi zajistíme program večera v podobě hudby, vystoupení či dle Vašich dalších požadavků.

DOPROVODNÉ AKTIVITY

Vaši akci rádi zpestříme některou z našich VR atrakcí, která jistě dobře poslouží jako přestávka při dlouhé konferenci nebo jako doprovodný program na vánoční večírek.

Máme zde letecké simulátory, které používá americká armáda. Virtuální únikové hry, které spojují tým dohromady a mohou také sloužit jako soutěž v budování týmu. A také třeba laserová hra ve VR, kde si hosté mohou vyzkoušet svou střelbu a fyzickou zdatnost.

STRAVOVÁNÍ

Pro občerstvení pro Vaše hosty nabízíme catering v EA Hotelu Juliš, který se nachází ve stejném patře jako naše akce. Zároveň lze v případě větších akcí využít i hotelovou restauraci a terasu EA Hotelu Juliš (např. v případě celodenní konference). Kromě EA Hotelu Juliš spolupracujeme i s dalšími vybranými společnostmi, abychom splnili Vaše očekávání. Pokud trváte na spolupráci s jiným dodavatelem, není problém se dohodnout na odstupném.

PROGRAM

Máme zkušenosti s realizací různých typů akcí a v případě zájmu Vám rádi připravíme kompletní program akce na míru. Kompletně se postaráme o veškerou hudební produkci, zábavní vystoupení, hostesky a případně vymyslíme různá kreativní řešení. Rozhodně se přitom nebojíme rozvíjet nápady eventových agentur.