Nabídka programu

Doprovodné aktivity

Prostor je sídlem VR Play Parku, takže Vám rádi nabídneme různé VR aktivity za bezkonkurenční cenu.

Catering

V našem prostoru nabízíme služby dvou cateringových společností. Vlastní společnost lze využít po domluvě.

Program

K pronájmu rádi zajistíme program večera v podobě hudby, vystoupení či dle Vašich dalších požadavků. 
Václavák 22 - doprovodné aktivity

Doprovodné aktivity

Rádi zpestříme Vaši akci jednou z našich VR atrakcí, které určitě skvěle poslouží jako odpočinek při dlouhé konferenci či jako doprovodný program vánočního večírku.

Máme zde letecké simulátory, které využívá americká armáda. Virtuální únikové hry, které stmelí kolektiv a zároveň můžou posloužit jako teambuildingová soutěž. A také například laser game ve VR, kde hosté vyzkouší svoji mušku i fyzickou kondici.

VR Play park

Catering

Pro občerstvení vašich hostů lze využít catering hotelu Juliš, který je na stejné patře jako náš eventový prostor. Zároveň v případě větší akce lze využít i přímo restauraci  a terasu hotelu (v případě například celodenní konference). Kromě hotelu spolupracujeme se společností Maximum Catering a rádi Vám připravíme nabídku na Vaši akci. Trváte - li na spolupráci s jiným dodavatelem, není problém se domluvit na odstupném. 
Václavák 22 Catering
Václavák 22 - program

Program

Máme zkušenosti s realizací různých typů eventů a v případě zájmu Vám rádi připravíme kompletní program akce na míru. Postaráme se kompletně o veškerou hudební produkci, zábavná vystoupení, hostesky a případně vymyslíme různá kreativních řešení. Zároveň se určitě nebojíme rozvíjet nápady eventových agentur.
Václavák 22 logo
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram